O PRODUCENCIE

Przedstawiamy Państwu lampy producenta Eglo, gdzie gwarancją najwyższej jakości jest wyszkolony personel, szczegółowy system kontroli jakości, a także długofalowa i solidna współpraca z dostawcami materiałów. Firma Eglo jest jednym z czołowych producentów oświetlenia dekoracyjnego. Swoje produkty dostarcza do ponad 130 krajów na świecie. Producent swoje siedziby posiada na Węgrzech i w Chinach gdzie posiadają fabryki, w których powstają tysiące lamp.

Projektanci lubią bawić się przeróżnymi połączeniami. Często wykorzystują takie połączenie jak metalowe lampy z kryształami, szkło z tkaniną a także szkło z drewnem. Prawdziwymi bestsellerami Eglo są lampy druciane Eglo Tarbes, Eglo Carlton oraz lampy z abażurem Eglo Pasteri i Maserlo. Kolejnym dowodem na to, że producent dba o szczegóły są żarówki dekoracyjne. W związku z tym że wiele opraw ma widoczną żarówkę producent stworzył żarówki które swoim wyglądem stanowią ozdobę.

Eglo w swojej ofercie posiada zarówno lampy ogrodowe jak i oświetlenie do każdego rodzaju pomieszczeń. Producent zadbał również o swoich najmłodszych klientów. Znajdziemy tu lampy w kształcie misiów, zwierzaków, lampy w kwiatki czy kolorowe lampki stołowe.

„Eglo jest z firmą rodzinną z korzeniami w austriackim Tyrolu, ale z domem na całym świecie”.

„Ekscytująca mieszanka austriackich tradycji z wpływami kulturowymi filii Eglo z całego świata  jest podstawą szerokiej i różnorodnej gamy naszych produktów”.

Ludwig Obwieser, założyciel Eglo