Firma Nowodvorski Lighting posiada bogatą ofertę oświetlenia zewnętrznego, która jest nieodłącznym elementem aranżacji  ogrodów, zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Wybierając lampy zewnętrzne warto zwrócić uwagę na trzy aspekty – funkcjonalność, trwałość i możliwość dostosowania produktów do istniejącej aranżacji. Każda posesja potrzebuje indywidualnych rozwiązań, dzięki którym nie tylko doświetlimy taras, ścieżki, elewację budynku czy podjazd, ale też podkreślimy wszystkie walory estetyczne poszczególnych miejsc.

Oprócz tradycyjnego oświetlenia zewnętrznego firma posiada produkty z serii CLOUDS FORMS

Jest to propozycja  lamp zewnętrznych produkowanych z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego – polietylenu – odpornego na długotrwałe działanie promieni słonecznych.

W procesie rotomouldingu, czyli formowania rotacyjnego, powstają detale o dużych wymiarach i oryginalnych kształtach, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych przydomowych przestrzeniach. Okrągłe CUMULUSY, praktyczne donice FLOWERPOT, intrygujące oprawy STAR w kształcie gwiazdy udowadniają, że oświetlenie zewnętrzne może łączyć funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem i trwałością. Te oryginalne , utrzymane w minimalistycznej estetyce propozycje stanowią ciekawą alternatywę dla często spotykanych w ogrodach ozdobnych lamp czy latarni. Ich  kolorystyka sprawia, że znakomicie kontrastują z zielenią  czy kolorowymi kwiatami, doskonale prezentując się nie tylko po zmroku, ale również w dzień.

Szeroka gama naszych lamp zewnętrznych pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę nie tylko wokół domu czy firmy, ale także daje możliwości doświetlenia elewacji różnych budynków tworząc wokół klimatyczną atmosferę po zmroku.