Kilka słów o producencie

 

Wysoka jakość, precyzyjne wykonanie i nietuzinkowe kształty to tylko kilka cech charakteryzujących oświetlenie producenta TK Lighting. W ofercie Tomasza Krywulta znajduje się ponad 700 wzorów lamp i cały czas kolekcje powiększane są o nowe modele.

Wszystkie oprawy są produkowane w Polsce z wykorzystaniem naturalnych komponentów. Drewniane oprawy są lakierowane jedynie lakierami wodnymi, co wpływa przyjaźnie na środowisko. Przykładowo lampy z serii Backaz wykonane są z drewna bananowego.  Szkło wykorzystywane w lampach takich jak lampy Toni jest produkowane specjalnie dla TK Lighting przez polskich producentów. Abażury natomiast wykonane są z lnu i bawełny występujące w pełnej gamie kolorów. Do produkcji lamp wykorzystuje się najnowocześniejsze maszyny co wpływa na precyzyjne wykonanie. W ostatnim czasie producent wprowadził do ofert lampy metalowe, gdzie dużym powodzeniem cieszą się serie takie jak Galaxy czy Yoda.  Lampy są montowane ręcznie a następnie każda z nich jest poddawana kontroli jakości. Producent dba o nas do samego wysłania paczki. Oprawy są również ręcznie pakowane, przez co każda lampa jest starannie zabezpieczona. Warto podkreślić, że większość lamp jest zaprojektowana przez samego Tomasza Krywulta.
W ofercie firmy znaleźć można zarówno żyrandole, plafony, kinkiety jak również lampy biurkowe i lampy podłogowe, które, świetnie komponują się w nowoczesnych wnętrzach. Producent ciągle wzbogaca swoją ofertę podążając za aktualnymi trendami, czego przykładem mogą być takie rodziny lamp jak:  LEDS czy GALA. Poza oryginalną stylistyką rodziny te fabrycznie wyposażone są w energooszczędne źródła światła LED. Wysoka jakość wykonania oraz przystępne ceny sprawiają, że lampy TK Lighting cieszą się coraz większą liczbą odbiorców rynku polskim a także na rynkach zagranicznych.