Do darmowej wysyłki brakuje Ci: 299 zł
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Opinie o hurtelektryczny.pl na Opineo.pl

 

30dni na zwrot towaru
System rabatowy
Bezpieczny koszyk SSL

 

Kable i przewody

Jednym z nieodzownych elementów budowy czy remontu pomieszczenia jest zadbanie o odpowiednią instalację elektryczną. Ponieważ mamy do czynienia ze źródłem energii, które potencjalnie może zagrażać użytkownikom pomieszczenia, należy zawsze ostrożnie dobierać osprzęt elektryczny ze szczególnym zwróceniem uwagi na jakość wykonania kabli i przewodów oraz ich dostosowanie do konkretnych instalacji w określonych miejscach. Obecnie mamy do wyboru wiele produktów w zależności od liczby żył i przekroju. Naszą ofertę podzieliliśmy na kable do układania na stałe oraz na przewody do odbiorników przenośnych.

Kable i przewody z gumy etylenowo-propylenowej

Guma etylenowo-propylenowa to jeden z bardziej zaawansowanych technicznie materiałów, z których tworzy się dzisiejsze instalacje. Pokrywając kable, guma bezpiecznie izoluje energię elektryczną, a do tego dzięki swojej plastyczności pozwala na łatwe manipulowanie instalacją na dużych przestrzeniach. Dzięki temu przewody gumowe z takiego materiału mogą zostać wykorzystane jako przedłużacze iprzewody przyłączeniowe sprzętu RTV i AGD w różnych środowiskach.

Ilość żył

Do bardziej rozbudowanych instalacji będziemy potrzebować większej ilości żył w kablu, dlatego tak ważne jest, aby przed zakupem przemyśleć, jak duży obszar obejmie instalacja, oraz jakie zastosowanie będzie miało pomieszczenie, w którym będzie się znajdować. Producenci zapewniają nam niezwykłą różnorodność z w tym zakresie. Możemy wybierać kable z żyłami w liczbie od jednej do 8 i więcej. W standardowym gospodarstwie domowym sprawdzają się natomiasttrzyżyłowe kable.

Indywidualny projekt

Jeśli planujemy pracę w miejscu o dużej powierzchni, powinniśmy zastanowić się nad zamówieniem przewodów gumowych dostosowanych specjalnie do danego miejsca pod względem długości kabli. Należy jednak pamiętać o ostrożnym rozwijaniu produktu, ponieważ taki osprzęt elektryczny może łatwo splątać się w procesie dystrybucji na terenie instalacyjnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl